Tafeltennis

Deze sport wordt georganiseerd door volgende organisaties:

 

AFP Antwerpen

Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: zaterdag van 12.30 tot 16.30 uur
Doelgroep: 4 tot 6 jarigen beweginssschool en préinitiatie / -12 / beloftevolle jongeren -18
Contactpersoon: Sonja Goor, 03 235 71 17,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: donderdag van 19.30 tot 21 uur
Doelgroep: -12 / +12 / kern nationaal / beloftevolle jongeren -18
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: dinsdag van 20 tot 23.15 uur
Doelgroep: Competitie seniors gemengd
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: zaterdag van 9.30 tot 12 uur
Doelgroep: Competitie jeugd gemengd
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: vrijdag van 20 tot 23.30 uur
Doelgroep: Competitie seniors gemengd
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: zaterdag van 19 tot 23 uur
Doelgroep: Compettie seniors gemengd
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


 
Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: zaterdag van 14 tot 16.30 uur
Doelgroep: Competitie dames
Contactpersoon: Leopold Van Nieuwenhuyse, 03 887 77 56,


Meer info over AFP Antwerpen


 

Bart Merksem TTC

Locatie: Fort van Merksem - Sport- en recreatiehal (Sportzaal)
Fortsteenweg 120, 2170 Merksem (Antwerpen)
Type: Training


Meer info over Bart Merksem TTC


 

BASF TTC Kapellen

Locatie: TTC BASF (Tafeltennishal)
Molenstraat 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 18.30 tot 20 uur
Doelgroep: jeugd beginners en jeugd van JESPO
Contactpersoon: Louis Vanhees, 03 666 60 46,


 
Locatie: TTC BASF (Tafeltennishal)
Molenstraat 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 20 uur
Contactpersoon: Louis Vanhees, 03 666 60 46,


 
Locatie: TTC BASF (Tafeltennishal)
Molenstraat 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: donderdag van 20 tot 21.30 uur
Doelgroep: geklasseerde jeugd
Contactpersoon: Louis Vanhees, 03 666 60 46,


 
Locatie: TTC BASF (Tafeltennishal)
Molenstraat 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: donderdag van 18.30 tot 20 uur
Doelgroep: competitie spelende jeugd minder dan 15 jaar
Contactpersoon: Louis Vanhees, 03 666 60 46,


Meer info over BASF TTC Kapellen


 

Berchemse Turn- en Sportkring (Kon.)

Locatie: School Leopold III (Turnzaal)
Mellinetplein 13, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 18 tot 19.30 uur
Doelgroep: jeugd
Contactpersoon: Ingrid De Wilde,


 
Locatie: School Leopold III (Turnzaal)
Mellinetplein 13, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: vrijdag van 18.30 tot 20 uur
Doelgroep: jeugd
Contactpersoon: Ingrid De Wilde,


 
Locatie: School Leopold III (Turnzaal)
Mellinetplein 13, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: vrijdag van 20 tot 22 uur
Doelgroep: volwassenen recreatie
Contactpersoon: Ingrid De Wilde,


Meer info over Berchemse Turn- en Sportkring (Kon.)


 

Centrum Deurne TTK

Locatie: Sportzaal Immaculata (Sportzaal)
Van Heetveldelei 138, 2100 Deurne (Antwerpen)
Type: Training
Contactpersoon: Hugo Van Gool,


 
Locatie: Sportzaal Immaculata (Sportzaal)
Van Heetveldelei 138, 2100 Deurne (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: maandag van 20 tot 0 uur
Contactpersoon: Hugo Van Gool,


 
Locatie: Sportzaal Immaculata (Sportzaal)
Van Heetveldelei 138, 2100 Deurne (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 20 tot 0 uur
Contactpersoon: Hugo Van Gool,


Meer info over Centrum Deurne TTK


 

Dam TTK

Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: donderdag van 19.30 tot 23.30 uur
Doelgroep: Iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


 
Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Wedstrijd
Wanneer: donderdag van 20 tot 23.30 uur
Doelgroep: Iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


 
Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: vrijdag van 19.30 tot 23.30 uur
Doelgroep: Iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


 
Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Wedstrijd
Wanneer: woensdag van 20 tot 23.30 uur
Doelgroep: Iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


 
Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Wedstrijd
Wanneer: dinsdag van 20 tot 23.30 uur
Doelgroep: Iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


 
Locatie: TTK Dam (Tafeltennishal)
Twee Netenstraat 1, 2060 Antwerpen
Type: Wedstrijd
Wanneer: maandag van 20 tot 23.30 uur
Doelgroep: iedereen
Contactpersoon: Frank Celis, 03 326 22 50,


Meer info over Dam TTK


 

Ekershof Asters

Locatie: Parochiezaal Ekers Hof (Sportzaal)
Groot Hagelkruis 6 bus 1, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Contactpersoon: I. Bruyninckx


Meer info over Ekershof Asters


 

Hoboken Sokah TTC

Locatie: Onbekend
Type: Wedstrijd


 
Locatie: Sportcentrum Stuivenberg (Tafeltennishal)
Albert Einsteinlaan 50, 2660 Hoboken (Antwerpen)
Type: Training


Meer info over Hoboken Sokah TTC


 

Jeugdsport - Jespo

Locatie: TTC BASF (Tafeltennishal)
Molenstraat 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 18.30 tot 20 uur
Doelgroep: 8 - 16 jaar
Contactpersoon: Frans Van Den Wyngaert, 03 289 32 53,


Meer info over Jeugdsport - Jespo


 

Kon. Personeelsclub Umicore Hoboken

Locatie: Onbekend
Type: Wedstrijd
Doelgroep: iedereen
Contactpersoon: Peter Verbraeken, 03 290 94 08,


Meer info over Kon. Personeelsclub Umicore Hoboken


 

Kon. Tol VV Antwerpen

Locatie: Onbekend
Type: Training


Meer info over Kon. Tol VV Antwerpen


 

Kon. Ver. Uilenspiegel Omnisport

Locatie: Generaal Simondslaan (Sportzaal)
Generaal Simondslaan 1, 2030 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: donderdag van 19 tot 21.30 uur
Doelgroep: geintresseerden
Contactpersoon: Luc Cassier, 03 647 20 20


 
Locatie: Generaal Simondslaan (Sportzaal)
Generaal Simondslaan 1, 2030 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 19.30 tot 21.30 uur
Doelgroep: geintresseerden validen en minder validen
Contactpersoon: Luc Cassier, 03 647 20 20


Meer info over Kon. Ver. Uilenspiegel Omnisport


 

Koninklijke Antwerpen's Politie SportKring

Locatie: Onbekend
Type: Training
Doelgroep: competitie KAVVV
Contactpersoon: Herman Robeyns, 03 827 20 77,


Meer info over Koninklijke Antwerpen's Politie SportKring


 

Koska

Locatie: Parochiezaal Pax (Sportzaal)
Sterlingerstraat 78-80, 2140 Borgerhout
Type: Training
Doelgroep: +18,+50
Contactpersoon: Walter Laenens, 03 235 81 48,


Meer info over Koska


 

Nodo TTC

Locatie: TTC Nodo (Tafeltennishal)
Schoutlaan 24, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training


Meer info over Nodo TTC


 

Prova TTC

Locatie: TTC Atlantic-Fairplay (Tafeltennishal)
Turnhoutsebaan 357, 2140 Borgerhout (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: maandag
Contactpersoon: Bob Daenen, 03 440 50 62,


Meer info over Prova TTC


 

Simoc

Locatie: Sportcentrum Stuivenberg (Tafeltennishal)
Albert Einsteinlaan 50, 2660 Hoboken (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: donderdag
Contactpersoon: Eddy Robert, 03 237 10 32,


Meer info over Simoc


 

SK Berkenrode

Locatie: SK Berkenrode (Voetbalveld)
Den Haaglaan 76A, 2660 Hoboken (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: maandag van 20 tot 22 uur
Contactpersoon: François Bauwelinck, 03 828 47 78,


Meer info over SK Berkenrode


 

Sodipa

Locatie: Sportcentrum Het Rooi (Sporthal)
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 19.30 tot 23.30 uur
Doelgroep: volwassenen


 
Locatie: Sportcentrum Het Rooi (Sporthal)
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 19.30 tot 23.30 uur
Doelgroep: volwassenen


Meer info over Sodipa


 

Sodipa Tafeltennis

Locatie: Sportcentrum Het Rooi (Sporthal)
Berchemstadionstraat 73, 2600 Berchem (Antwerpen)
Type: Training


Meer info over Sodipa Tafeltennis


 

Spinnaker

Locatie: Sint-Jozefinstituut (Sportlokaal)
Galjoenstraat 2, 2030 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 13.30 tot 16 uur
Doelgroep: gehandicapten
Contactpersoon: Ronny Van Assche, 03 271 18 29,


 
Locatie: Sint-Jozefinstituut (Sportlokaal)
Galjoenstraat 2, 2030 Antwerpen
Type: Training
Wanneer: woensdag van 14.30 tot 15.30 uur
Doelgroep: gehandicapten
Contactpersoon: Ronny Van Assche, 03 271 18 29,


Meer info over Spinnaker


 

Sportkring Antwerpens Financiënpersoneel (S.A.F)

Locatie: Onbekend
Type: Training


Meer info over Sportkring Antwerpens Financiënpersoneel (S.A.F)


 

TTC De Gilden

Locatie: Vrije Basisschool De Brenne (Sportlokaal)
Monnikenhofstraat 3, 2040 Berendrecht
Type: Training


Meer info over TTC De Gilden


 

TTC Groenendaal

Locatie: Groenendaalcollege (Sporthal)
Ullenshofstraat 2, 2170 Merksem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 20 tot 23 uur
Doelgroep: Iedereen die wil meedoen.
Contactpersoon: Wim Horemans, 016 60 79 39,


 
Locatie: Groenendaalcollege (Sporthal)
Ullenshofstraat 2, 2170 Merksem (Antwerpen)
Type: Wedstrijd
Wanneer: dinsdag van 20 tot 23 uur
Doelgroep: Competitiespelers
Contactpersoon: Wim Horemans, 016 60 79 39,


Meer info over TTC Groenendaal


 

TTC Leugenberg

Locatie: Parochiezaal Leugenberg (Sportzaal)
Leugenberg 143, 2180 Ekeren (Antwerpen)
Type: Training


 
Locatie: Onbekend
Type: Training
Doelgroep: competitie en recreatie


Meer info over TTC Leugenberg


 

TTC Sevos

Locatie: Fort van Merksem - Sport- en recreatiehal (Sportzaal)
Fortsteenweg 120, 2170 Merksem (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: woensdag van 19.30 tot 22 uur
Doelgroep: iedereen
Contactpersoon: Marc Van Boxelaer


Meer info over TTC Sevos


 

TTC Valaarhof

Locatie: Parochiecentrum Valaarhof (Sportzaal)
Letterkundestraat 133, 2610 Wilrijk (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: donderdag van 20 tot 23 uur
Contactpersoon: Johan Ven,


Meer info over TTC Valaarhof


 

TTK Wilraco

Locatie: Gildenhuis (Sportzaal)
Kapelstraat 296, 2660 Hoboken (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: dinsdag van 19.30 tot 0 uur
Doelgroep: vanaf 16 jaar


 
Locatie: Gildenhuis (Sportzaal)
Kapelstraat 296, 2660 Hoboken (Antwerpen)
Type: Training
Wanneer: donderdag van 19.30 tot 22.30 uur
Doelgroep: vanaf 16 jaar


Meer info over TTK Wilraco


 

TTV Stabelino

Locatie: Welnesspoint Synergie (Sportzaal)
Brieleke 16, 2160 Wommelgem
Type: Training
Wanneer: donderdag van 20 tot 21 uur
Doelgroep: -18


 
Locatie: Onbekend
Type: Training
Wanneer: donderdag van 21 tot 22 uur
Doelgroep: +18


Meer info over TTV Stabelino


 

Vlug Vooruit

Locatie: Onbekend
Type: Training


Meer info over Vlug Vooruit


 

Wapper

Locatie: Fort II (Sportzaal)
Fort II straat, 2160 Wommelgem
Type: Training